PDA

Перегляд повної версії : Какой телефон купить школьнику начальных классов?



Larchik
07.09.2013, 22:01
Какой телефон купить школьнику начальных классов? Сталкнулась с такой проблемой.
Зачем ребенку телефон:
1) мне: чтоб быть на связи и не волноваться. Собственно и все.
2) ребенку: имидж перед одноклассниками, игры, звонки на последнем месте.
Какой телефон выбрать? Дешевый или не дешевый? Может конкретную модель посоветуете и где купить?

Andrei constructor
07.09.2013, 23:14
Устойчивый к ударам. Самый простой - может потерять.

muvic
08.09.2013, 12:51
дочка на новий рік у випускній групі дитсадка отримала найпростішу "жабку" Samsung E1195.
умовою було те, що їй треба навчитись відповідально користуватись телефоном.
тобто не розмовляти під час занять, не хизуватись перед іншими малюками, використовувати лише для зв'язку.
за умови відповідального ставлення їй було обіцяно "проапгрейдити" її апарат.
тому перед першим вересня вона вже йшла до школи з апаратом мтс-547.
я вважаю, що майбутнє за сенсорними телефонами, тому було прийняте рішення купувати саме цей апарат, щоб вчилась користуватись сенсорними дисплеями.
з ним вона проходила 2 роки, у першому та другому класах.
у другому класі вона знала, що при відмінних результатах річного навчання отримає другий апарат.
зараз вона ходить вже з самсунг 8600, але навички, що були закладені ще в дитсадку щодо відповідального ставлення до телефону, залишились.
за межами квартири використовую лише для зв'язку, а от удома - то тут вже "душа розгуляйся", і мультики на ютуб, і інтернет, і однокласники.
але вона знає, що зловживати не слід, тому небагато часу проводить за телефоном.

але ж у мене дівчинка.

а от хлопчику - мабуть якусь нокію, типу 7210, бо це ж пацани - поліз на перекладину, почав крутитись - телефон пікірує на землю.
тому нема сенсу купувати сенсорний телефон - розіб'є екран - а саме екран у таких телефонах найдорожча запчастина.
тому - кнопковий.
нокія.
щоб с камерою.
десь так

muvic
08.09.2013, 12:54
ось, ще згадав.
у самсунга в телефонах є дуже гарна річ, називається "оповіщення при заміні сім-карки".
тобто якщо у цей апарат вставляється інша сімка, він відсилає на 2 раніше введені у пам'ять телефону номери з текстом, що була замінена сім-карта, та вказується новий номер.
дуже корисна річ, на випадок крадіжки/загублення.
тому може й самсунг як варіант розглядати.

Идеальная Оптимистка
08.09.2013, 14:14
Простенький. Так думаю, потому что скорее всего потеряет.

Николай Алексеевич
08.09.2013, 17:05
У моей внучки пока был дешевенький телефон, ей 3 раза возвращали пропажу. А когда появился телефон за 200 долларов, уже не вернули.

МОДЕРАТОР
08.09.2013, 18:52
вот для начала

http://pavel-rostovtsev.ru/upload/information_system_15/3/6/6/item_3665/information_items_3665.jpg

malinka
09.09.2013, 09:41
Можно купить телефон гривен за 200 (нокиа) и отдельно девайс для игры (дома будет играть).

Ева
08.02.2014, 20:51
Nokia Land Rover M8
Цена 350 грн
Представлен в 4 цветах
На 2 карточки, противоударный корпус

http://www.tehshop.kh.ua/images/detailed/0/%D0%9C8.jpg

Ната
09.02.2014, 10:24
Nokia Land Rover M8
Цена 350 грн
Представлен в 4 цветах
На 2 карточки, противоударный корпус

у меня давно была нокиа с резиновым корпусом. Очень удобно, если уронишь. Когда корпус потрется, его можно просто поменять.

Othoose
12.04.2014, 16:43
у меня давно была нокиа с резиновым корпусом. Очень удобно, если уронишь. Когда корпус потрется, его можно просто поменять.
Сейчас можно и не покупать телефон в резиновом корпусе, а можно купить отдельно такой http://www.mobileplanet.ua/accessory/chehly/ так называемый чехол-бампер, который смягчает удар при падении телефона. А вообще я бы советовал не покупать подростку дорогой телефон, можно для начала пока он не подрастет купить чтото попроще, что не привлекало бы внимание, а выполняло функцию исключительно телефона.

Ева
12.04.2014, 22:50
Сейчас можно и не покупать телефон в резиновом корпусе, а можно купить отдельно так называемый чехол-бамперОй, это для меня. Вечно все падает. Дырявые руки :kolobok_biggrin:
Можете чуть попадробнее? Про корпус. Где купить?

Othoose
14.04.2014, 21:55
В интернете достаточно много вариаций таких чехлов, для iphona мне советовали такого плана 3516

Ева
16.04.2014, 16:53
Я поняла, хороший чехол, противоударный. Не знаю, сколько сейчас, но года 3 назад стоил 500 гривен.