PDA

Перегляд повної версії : Приколы из жизни нашей рабочей...



Миха
14.12.2013, 01:19
Захотелось создать тему неочем, об отдыхе, юморе, приколах, шутках , байках но! так чтоб и с работой связывалось. У кого есть курьезные истории,выкладывайте!

surpriz_vhs
14.12.2013, 01:22
Мастер лакокрасочного цеха второй год думает, что работает с напарником.

demarko
14.12.2013, 01:54
2162

Технолог
18.12.2013, 20:34
Строительная отрасль смешна и трагична одновременно!

Andrei constructor
18.12.2013, 20:50
Когда закладывали фундамент в 30-е годы прошлого века под Госпром нашли замороженного мамонта. Теперь у нас есть Госпром и мамонт.

muvic
19.12.2013, 09:05
не зовсім прикол.

літом виїхав підписувати угоду, ще цифра така величенька була, домовилися на точний час.
місце призначення - калинівка, під києвом.
завчасно виїхав, заїхав у калинівку, і почав шукати адресу. мушу зазначити - географічним кретінізмом не страждаю.
знову вирішив прочесати від відправної точки - як у нас називають точки маршруту - заїдете у село, доїдете до магазину, потім після магазину третій поворот праворуч, там трохи проїдете та побачите.... (тобто зовсім умовні орієнтири, які є практично у кожному селі)
проїхав село ще раз - немає орієнтирів. кружив хвилин 40, бачу, що час спливає.
набираю клієнта, розповідаю про місце, де стою - він не може згадати такого у своєму селі.
починаю розмірковувати про бермудський трикутник та петлю часу.

потім як просвітлення - а калинівка якого району?
виявляється, що мені потрібна була калинівка макарівського району (житомирський напрямок), а я кружу по калнівці броварського району (чернігівський напрямок).
посміялися з клієнтом, він згодився дочекатися мого приїзду, договір підписали.

мораль: завжди вказуйте у договорі повну адресу об'єкта. я зараз навіть область пишу, не те що район. раніше іноді писали тільки нас.пункт.

для тих, хто не дуже уявляє київську область, уявіть, що ви кружляєте по чугуєву, а потрібно було потрапити у валки.

Andrei constructor
19.12.2013, 09:18
В Дубае у нас с женой был прикол. В первый день прибывания час не могли найти вход в гипермаркет, а в другом не могли найти выход из него. Они ОЧЕНЬ большие и многоуровневые.

Олег
19.12.2013, 09:51
мораль: завжди вказуйте у договорі повну адресу об'єкта. я зараз навіть область пишу, не те що район. раніше іноді писали тільки нас.пункт.И улицы с одинаковыми названиями :kolobok_biggrin:и такое было.

В первый день прибывания час не могли найти вход в гипермаркет, а в другом не могли найти выход из него.Бывает :kolobok_biggrin:

ЦРУ
19.12.2013, 18:28
в Евпатории сотрудники ГАИ меняют дорожные знаки, каждые 30 минут.
наблюдал лично

Andrei constructor
19.12.2013, 18:41
в Евпатории сотрудники ГАИ меняют дорожные знаки, каждые 30 минут.
наблюдал лично

Повысить собираемость?

ЦРУ
19.12.2013, 19:54
Повысить собираемость?

ага

Сибиряк
19.12.2013, 19:58
Объявление в мужском туалете

http://www.anekdotos.com/images/pissuar-1.png

Технолог
19.12.2013, 20:52
Да в принципе каждый день на стройке = подвиг с приколом.
Вот сегодня,полдня искали туру,а оказывается ее кто-то уже в шахте лифта собрал,конкуренты не дремлют однако...

ЦРУ
19.12.2013, 23:12
Да в принципе каждый день на стройке = подвиг с приколом.


100%