PDA

Перегляд повної версії : Цветной шифер - какие отзывы?



Бася
16.09.2014, 09:23
Дошло дело до выбора кровельного материала. Вариантов мало - т.к. пока крыша временная и делаем экономно, рассматривали обычный шифер. Также заинтересовал цветной шифер. Если сравнивать его с серым и вообще какие будут отзывы? Стоит ли взаимозаменять?

Олег
16.09.2014, 09:32
Цветной шифер хорош тем, что он не лопнет, гибкий. Не видел, что со временем происходит, возможно между собой склеется, т.к. он битумный. Да и по-легче, наверное, будет.

Строитель
16.09.2014, 10:29
Разница в цене на цветной и серый шифер практически в 1,5 раза!

Технолог
16.09.2014, 16:51
берите обычные серый шифер,его в дальнейшем и реализовать проще...
цветной не ахти сейчас...

skop
16.09.2014, 17:19
Особенности монтажа отличаются от обычного шифера: основание надо готовить, как под битумную черепицу. Также отличие в том, что под цветной шифер идут специальные гвозди.

Бася
16.09.2014, 21:13
Спасибо всем за отзывы. Все таки решили использовать серый.

Бася
18.09.2014, 08:45
Есть ли смысл грунтовать шифер, чтоб снизить задержку влаги на крыше?

roof
19.04.2022, 14:11
Есть ли смысл грунтовать шифер, чтоб снизить задержку влаги на крыше?
Якщо йдеться про азбестоцементний шифер (є й інші варіанти, бітумний шифер, шифер ПВХ, металевий, сланцевий шифер і т.п.), то на початку треба придбати фарбу для шиферу.
Грунтовка має бути сумісна з фарбою.
Якщо Ви придбали акрилову фарбу для шиферу, то найкраще ґрунтувати акриловою ґрунтовкою глибокого проникнення, беріть грунтовку для зовнішніх і внутрішніх робіт, якщо цікавить назву, тобто такі грунтовки і у Церезіту.
Ґрунтовки глибокого проникнення, пов'язують пил, заповнюють пори шиферу, покращують адгезію тощо.

Перед нанесенням ґрунтовки, видаляємо та очищаємо шифер (це якщо фарбуємо старий шифер на даху), далі антисептування, бо шифер основа пориста і на ньому "поселяється" мох та інша рослинність.
Тільки після цього ґрунтовка з просушуванням.

Але і такий підхід не завжди вірний, ознайомтеся з інформацією на тарі з фарбою, багато виробників фарб категорично не радять купувати ґрунтовку.

Фарба розбавляється, або водою, або розчинниками (не більше 10% від загальної маси) і наноситься перший шар фарби, він і є шар грунтовки.
Після просушування другий шар, ґрунтовка не потрібна взагалі.
У складі покрівельних фарб по шиферу є і гідрофобізуючі добавки, тобто крім самої фарби та антисептика (якщо шифер не новий) більше нічого не треба.

Тобто перше, це покупка фарби, можливо, грунтовка не знадобиться.