Все Ворота: только качественные ворота всех типов, лучшая автоматика, шлагбаумы, комплектующие.

Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання
Показано з 1 по 10 з 20

Тема: Консультации: Ворота, металлоконструкции, лестницы, ковка



Поделиться
  1. #1
    Консультант Аватар для muvic
    Реєстрація
    17.04.2013
    Адреса
    Київ-Харків
    Повідомлень
    388
    Thanks
    20
    Thanked 52 Times in 48 Posts

    За умовчанням Консультации: Ворота, металлоконструкции, лестницы, ковка

    Бесплатные консультации раздела: Ворота, металлоконструкции, лестницы, ковка


    вітаю.
    спробую дати відповідь на питання, що стосуються воріт усіх типів, автоматики для воріт, шлагбаумів, систем паркінгу, кованих виробів.

    наголошую, що усі мої відповіді будуть лише на підставі як свого власного, так і моїх монтажників, досвіду.
    можливо відповіді будуть різкими, без завуальованих оборотів словесних, але спишіть це на мій характер.
    також прийміть до уваги, що іноді доводиться виїжджати у відверті зажоп`я, де нема сигналу 3г, та й сотовий зв'язок працює поганенько, тому наберіться терпіння - жодного питання без уваги не залишу.

    звуть мене Віктор, телефон - у підпису.
    тож, як кажуть - ласкаво просимо!

  2. # ADS
    Circuit advertisement
    Реєстрація
    Always
    Адреса
    Advertising world
    Повідомлень
    Many
     

  3. #2
    Гость

    За умовчанням Re: безкоштовні консультації з питань воріт, автоматики тощо

    Здравствуйте! Собирался было уже установить ворота с автоматикой в гараж, но меня отсоветовали соседи, мол будешь сидеть под воротами как бедный родственник. У нас в районе часто выбивает свет, после этого электричества может не быть несколько часов, а то и весь день. Еще боюсь, что в этом случае злоумышленники смогут взломать мой гараж, силой рук одолев привод. Так что в целях безопасности думаю обойтись традиционными воротами. Я как то автоматике не особо доверяю, или я не прав?

  4. #3
    Консультант Аватар для muvic
    Реєстрація
    17.04.2013
    Адреса
    Київ-Харків
    Повідомлень
    388
    Thanks
    20
    Thanked 52 Times in 48 Posts

    За умовчанням Re: безкоштовні консультації з питань воріт, автоматики тощо

    вибачте за мій французький, ал, як то кажуть, здуру можна й буй зламати...

    Кожен двигун для побутового використання такий, що самоблокується.
    тобто без команди з пульта або кнопки ворота не рушать з місця.
    навіть під дією фізичної сили. Але на будь-якій автоматиці передбачена можливість аварійного розблокування для ручного відкриття воріт, у випадку припинення електропостачання.
    тому під воротами сидіти навряд чи беззаперечна перспектива. тільки якщо не буде ключа для розблокування.

    силою рук підняти заблоковані двигуном ворота - на моїй практиці такого не траплялось. скоріше ручку обірвуть, але ворота без підважування домкратом підняти не вдасться.
    на секційних воротах передбачений захист від "підважування", на Alutech її вартість 12 євро, на Хьорманн дорожче.
    сусідам не вірте. скоріш за все, вони не хочуть бути бідними родичами, спостерігаючи за тим, як у дощ чи мороз/снігопад вам не потрібно виходити з теплої сухої машини, щоб відчинити гараж.

  5. #4
    Гость

    За умовчанням Re: безкоштовні консультації з питань воріт, автоматики тощо

    Благодарю, вполне убедительно. Буду дальше спорить с соседями.)))

  6. #5
    banned
    Реєстрація
    20.04.2013
    Повідомлень
    451
    Thanks
    13
    Thanked 14 Times in 13 Posts

    За умовчанням Re: безкоштовні консультації з питань воріт, автоматики тощо

    "Поддомкратить" немного громко звучит для секционных ворот бытового использования и любого комплекта автоматики. В любом случае, если гараж выходит, на улицу желательно поставить сигнализацию.

  7. #6

    За умовчанням

    Приветствую!!!
    На сколько это нормальный размер для откатных ворот: ширина 4500, высота 2500 ? Или может посоветуете что-то другое? Не будут ли такие выпадать с рельс? Хочу что-то серьезное, раз и навсегда.

  8. #7
    Консультант Аватар для muvic
    Реєстрація
    17.04.2013
    Адреса
    Київ-Харків
    Повідомлень
    388
    Thanks
    20
    Thanked 52 Times in 48 Posts

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Братья Камазовы Переглянути повідомлення
    Приветствую!!!
    На сколько это нормальный размер для откатных ворот: ширина 4500, высота 2500 ? Или может посоветуете что-то другое? Не будут ли такие выпадать с рельс? Хочу что-то серьезное, раз и навсегда.
    цілком нормальний розмір.
    на моїй пам'яті у нас були відкотні ворота розміром 4200х300 (30 см заввишки) до 8000х3400
    якої конструкції відкотні ворота плануєте (консольні, на роликах, підвісні, на монорельсі)?

  9. #8

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від muvic Переглянути повідомлення
    якої конструкції відкотні ворота плануєте (консольні, на роликах, підвісні, на монорельсі)?
    Ух, а можно с этого места поподробнее? Не имею представления. Пока только знаю, что откатные ворота для самые экономичные по месту.

  10. #9
    Консультант Аватар для muvic
    Реєстрація
    17.04.2013
    Адреса
    Київ-Харків
    Повідомлень
    388
    Thanks
    20
    Thanked 52 Times in 48 Posts

    За умовчанням

    Натисніть на зображення для збільшення. 

	Назва:	Изображение.jpg 
	Переглядів:	0 
	Розмір:	51.1 Кб 
	ID:	2750
    схематично накидав нашвидкоруч

  11. #10

    За умовчанням

    Дякую! Ворота должны быть без верхней перемычки, тк помимо легковых будут въезжать грузовые. Но рисунок №1 смущает по надежности. Там где колесики ворот едут по земле думаю, что возникнут проблемы снега. Думаю, что подходящий мне вариант уголок внизу. Но смущает один фактор. Если через этот уголок будет заезжать грузовая машина, бывает что с грузом, а это может доходить до 15т. Как себя поведет уголок и что с ним будет через год к примеру?

Сторінка 1 з 2 12 ОстанняОстання

Схожі теми

  1. Расчет винтовой лестницы
    від Pitbull в розділі Ворота, металлоконструкции, ролеты, лестницы, ковка.
    Відповідей: 22
    Останнє повідомлення: 04.01.2016, 16:15
  2. Модульные лестницы нужен отзыв
    від vovahacker в розділі Ворота, металлоконструкции, ролеты, лестницы, ковка.
    Відповідей: 5
    Останнє повідомлення: 04.01.2016, 15:14
  3. Строительство лестницы в двухэтажном доме
    від Char в розділі Ворота, металлоконструкции, ролеты, лестницы, ковка.
    Відповідей: 7
    Останнє повідомлення: 07.10.2015, 18:25
  4. Ковка
    від Дима Рэп в розділі Ворота, металлоконструкции, ролеты, лестницы, ковка.
    Відповідей: 11
    Останнє повідомлення: 22.12.2013, 17:05

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  

Яндекс.Метрика