Сторінка 29 з 30 ПершаПерша ... 19252627282930 ОстанняОстання
Показано з 281 по 290 з 293

Тема: Как вам митинги по поводу ЕС?



Поделиться
  1. #281

    За умовчанням

    Харьковчане! Определяйтесь. Я определился. Я против оккупации войсками РФ, против штурмовиков и провокаторовиз Белгорода, против коррупции и отъем бизнеса у предпринимателей. Я за сильнуюи неделимую Украину, свободную от такой мрази как Янукович.
    http://glavnoe.ua/news/n167702

    Кто согласен со мной, присоединяйтесь. Имхо прежде всего надо дать правдивуюинформацию для жителей РФ, которых, как и нас, зомбировали российские СМИ.Пишите свои коменты и посты на популярных международных ресурсах там, где много россиян. Говорите правду, о возможной войне в Украине, которая может затронутьнаши братские народы. Пусть ужаснутся, и задумаются над тем, что делает их правительство и Путин. Агитируйте россиян к действиям - митингам и протестам против фашизма в РФ. Иначе будем рабами.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Andrei constructor For This Useful Post:

    muvic (04.03.2014),zmiey (03.03.2014),Антон (03.03.2014)

  3. # ADS
    Circuit advertisement
    Реєстрація
    Always
    Адреса
    Advertising world
    Повідомлень
    Many
     

  4. #282
    Закрепился Аватар для zmiey
    Реєстрація
    07.01.2013
    Адреса
    Харьков
    Повідомлень
    88
    Thanks
    7
    Thanked 3 Times in 3 Posts

    За умовчанням

    Правильно!!!
    И в первую очередь наше забитое, зашоренное, зомбированное кугутьё!!!!
    Ведь тупизм зашкаливает!!!
    Ведь где это видано, московский фашист у нас здесь флаги развешивает, а мы стоим и аплодируем!!!
    Позорище!!!
    Останній раз редагувалося zmiey; 03.03.2014 в 12:38.

  5. The Following User Says Thank You to zmiey For This Useful Post:

    muvic (04.03.2014)

  6. #283

    За умовчанням

    Я считаю русских братским народом. Но то, что сейчас происходит со стороны России, считаю не законным агрессивным вторжением во внутренние дела нашего суверенного государства Украина. Украинцам нельзя разделяться и Крым - это Украина!

  7. #284
    Строй Ангел Аватар для Технолог
    Реєстрація
    15.12.2012
    Адреса
    Местные мы!
    Повідомлень
    2,000
    Thanks
    26
    Thanked 72 Times in 68 Posts

    За умовчанням

    Да кто против...
    Но завхват власти и прийняття "непопулярных ришень" так же не вариант(субсидии геть,выплаты соц.геть,поднятие налогов),нахера тогда Яныка свергали?

    Мне пофиг на Яныка или Тройку лидеров,я за стабильность!!!
    Капитальное Строительство с первых рук !
    068-920-73-16
    063-168-67-98
    066-867-61-44

    Звоните и Вам помогут!

  8. #285
    Консультант Аватар для muvic
    Реєстрація
    17.04.2013
    Адреса
    Київ-Харків
    Повідомлень
    388
    Thanks
    20
    Thanked 52 Times in 48 Posts

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Технолог Переглянути повідомлення
    Да кто против...
    Но завхват власти и прийняття "непопулярных ришень" так же не вариант(субсидии геть,выплаты соц.геть,поднятие налогов),нахера тогда Яныка свергали?

    Мне пофиг на Яныка или Тройку лидеров,я за стабильность!!!
    ці заходи потрібно було запроваджувати років з 10 тому.

    поки ще бюджет був більш/менш збалансований і у казні грошики водилися.

    поясню лише кілька тез:

    1. дешевий газ - це зло для промисловості. здорожчання газу начебто призведе до значного зростання цін. ага, щаззз (с). виростуть ціни - не будуть купувати просто продукцію. тому - здорожчання газу - це пошук та запровадження енергозаощаджуючих технологій, у першу чергу. мешканці багатоповерхівок нарешті припинять чесати язиками та почнуть ворушити своїми задами, аби знизити витрати на комуналку. встановлення модульних автономних котелень - це рішення по скороченню витрат на опалення та гаряче водопостачання. і я впевнений, що буде якась державна програма по стимулюванню цих модернізацій.

    2. газ для населення. так званий "варочний" газ, тобто рядок "газопостачання" у квитанції на комуналку - повністю покривається за рахунок власного видобутку та має ціну значно меншу, ніж газ від рассєйської педерації. я не думаю, що зростання його ціни для населення буде настільки критичним. головне - прибрати "схеми" між видобутком та кінцевим споживачем. адже чомусь "варочний" газ потрапляв на заправки газові, завдяки вухастому мамонтьонку курченці.

    3. відміна пільг. підтримую повністю. у тому вигляді, як вони є зараз. перелік пільгових категорій треба переглядати та залишати тільки тих, хто справді їх потребує. при цьому пільги замінити на адресну грошову допомогу - варіант - безкоштовний проїзд у міському транспорті замніити компенсацією з розрахунку щоденної поїздки громадським транспортом "туди-назад". для Харкова - 4-7 грн/доба.

    4. пенсійна реформа. двояке ставлення. реформа конче необхідна, але тут щось не можу розписувати, бо маю лише загальне уявлення про пенсії.

    5.припинення дотацій вугледобувній галузі та деяким промисловим. якщо порівняти, скільки було "закопано" грошей у шахти донбасу - то вигідніше просто сплачувати шахтарям допомогу по безробіттю. "вугілля" для населення - також наскрізь корумпована схема, яку треба "закривати".

    6..... 7....



    звичайно, що не можу йти мова про якісь зменшення соцгарантій до тих пір, поки не будуть радикально урізані витрати на органи влади.

    по моїм прикидкам - "різати" їх можна у 3-3.5 рази.

    я можу помилятися, звісно. але, чомусь мені здається, що я не помиляюся.

  9. #286

    За умовчанням

    Я сегодня разговаривал с нашим пограничником (Сумская обл.). Он контрактный военный, сержант. Зарплата 2000 грн. До каких пор такое будет с нами, люди?!

  10. #287
    Закрепился Аватар для zmiey
    Реєстрація
    07.01.2013
    Адреса
    Харьков
    Повідомлень
    88
    Thanks
    7
    Thanked 3 Times in 3 Posts

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від Andrei constructor Переглянути повідомлення
    Я сегодня разговаривал с нашим пограничником (Сумская обл.). Он контрактный военный, сержант. Зарплата 2000 грн. До каких пор такое будет с нами, люди?!
    Ну вот скажите, хоть в одной стране Европы есть ли такая зарплата, скажем у того же пограничника??
    Если нет, то значит надо стремится и идти туда, где люди лучше живут???
    Это же элементарная логика!!!
    Тогда я не понимаю, почему у нас ещё есть люди который против Европы???
    Получается - Не жили хорошо и стремится не надо!!
    Или настолько зомбированы русской пропагандой, что не видят и не хотят видеть как другие живут??

  11. #288

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від zmiey Переглянути повідомлення
    Ну вот скажите, хоть в одной стране Европы есть ли такая зарплата, скажем у того же пограничника??
    Если нет, то значит надо стремится и идти туда, где люди лучше живут???
    Это же элементарная логика!!!
    Тогда я не понимаю, почему у нас ещё есть люди который против Европы???
    Получается - Не жили хорошо и стремится не надо!!
    Или настолько зомбированы русской пропагандой, что не видят и не хотят видеть как другие живут??
    Узнайте, как живут прибалты или болгары в ЕС. Или Швейцарцы без ЕС.
    Имхо нас там не ждут. Все хотят, что бы мы куда то вступили. Где нам выгодно? Возможно и не с ЕС и не Россией.

  12. #289
    Консультант Аватар для muvic
    Реєстрація
    17.04.2013
    Адреса
    Київ-Харків
    Повідомлень
    388
    Thanks
    20
    Thanked 52 Times in 48 Posts

    За умовчанням

    насправді у нас дуже багата країна.
    просто треба перекривати "схеми" та спрямовувати ці ресурси у економіку.
    зараз треба буде приймати дуже непопулярні рішення, але інакше не буде розвитку.

  13. #290
    Строй Ангел Аватар для Технолог
    Реєстрація
    15.12.2012
    Адреса
    Местные мы!
    Повідомлень
    2,000
    Thanks
    26
    Thanked 72 Times in 68 Posts

    За умовчанням

    Тобиш непопулярни ришення = опять клану других олигархов в журнале Форбс ступень в позициях подымать?
    Капитальное Строительство с первых рук !
    068-920-73-16
    063-168-67-98
    066-867-61-44

    Звоните и Вам помогут!

Сторінка 29 з 30 ПершаПерша ... 19252627282930 ОстанняОстання

Схожі теми

  1. Разрешение по поводу балкона
    від Евгений в розділі Нормативные документы
    Відповідей: 7
    Останнє повідомлення: 04.10.2012, 17:49

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  

Яндекс.Метрика