Сторінка 3 з 4 ПершаПерша 1234 ОстанняОстання
Показано з 21 по 30 з 33

Тема: Харьковский новострой



Поделиться
  1. #21
    Супер-модератор Аватар для malinka
    Реєстрація
    13.02.2012
    Адреса
    Харьков
    Повідомлень
    5,105
    Thanks
    351
    Thanked 213 Times in 186 Posts

    За умовчанням

    hingis2015, скажите, пожалуйста, почему Вы выбрали именно этот дом? У меня знакомые хотят купить 1-к квартиру в новостройке от Жилстрой, попросили узнать, где лучше.

  2. # ADS
    Circuit advertisement
    Реєстрація
    Always
    Адреса
    Advertising world
    Повідомлень
    Many
     

  3. #22

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від hingis2015 Переглянути повідомлення
    Меня интересует в каком состоянии сейчас сдают квартиры в новостройках в Харькове. Более детально дома Жилстрой-1 и Жилстрой-2.:kolobok_i_am_so_hap
    В плане удобства и внешнего вида мой плюсик за ЖС-2, п плане скорости строительства в лидерах ЖС-1.

  4. #23

    За умовчанням

    Мне нравится близость к Лесопарку. Прекрасный воздух. Люблю лыжи, велосипед. Можно без проблем в любое время заниматься спортом. Так, что мой выбор зависит от местоположения.

  5. #24

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від hingis2015 Переглянути повідомлення
    Меня интересует в каком состоянии сейчас сдают квартиры в новостройках в Харькове? Более детально дома Жилстрой-1 и Жилстрой-2.
    Купил квартиру от ЖС-1. Весной планировал начать ремонт, ждал пока дадут воду. До сих пор не начал. Отопление также под вопросом. Вообще в доме большие проблемы с запуском коммуникаций. Застройщик не торопится. Не понятно, будет ли отопление в этом году. Вот такие дела, если коротко.

  6. #25

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від varan Переглянути повідомлення
    Весной планировал начать ремонт, ждал пока дадут воду. До сих пор не начал. Отопление также под вопросом.
    Ремонты делают, но воду носят вёдрами или бочками с улицы. Отапливают обогревателями.

  7. #26

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від бригада отделочников Переглянути повідомлення
    Ремонты делают, но воду носят вёдрами или бочками с улицы. Отапливают обогревателями.
    Ну вы же понимаете, что не хочется за это переплачивать. А ну, посчитать, 9 этаж по заносу! Кругленькая сумма. А расходы на отопление электричеством! Поэтому приходится ждать, но терпение заканчивается.

  8. #27

    За умовчанням

    По своему опыту касательно ЖС1 могу сказать следущее. Плюс - более-менее доступно. Минус - указанные сроки сдачи в эксплуатацию застройщиком не соблюдаются и в случае, если нужно быстро вселиться, проблемы с коммуникациями могут стать препятствием.

  9. #28

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Олег For This Useful Post:

    Lorien (16.06.2019),Бася (27.05.2019)

  11. #29
    Что? Где? Когда? Аватар для Marina29
    Реєстрація
    26.07.2015
    Адреса
    Новые дома
    Повідомлень
    12
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від hingis2015 Переглянути повідомлення
    Меня интересует в каком состоянии сейчас сдают квартиры в новостройках в Харькове? Более детально дома Жилстрой-1 и Жилстрой-2.
    При такой скорости строительства на хорошее качество рассчитывать нечего.

  12. #30

    За умовчанням

    Можливо цей пост буде актуальний для ваших близьких, які в процесі покупки квартири в новобудові.
    Мій особистий ТОП - 3 забудовників Харкова.
    Найважливіше для мене і моїх клієнтів Співвідношення ціна-якість-Час.

    Протягом своєї дизайнерської і архітектурну діяльність я стикалася практично з усіма забудовниками міста Харкова, робила проекти в новобудовах від Салтівки і до Олексіївки, від Холодної гори і до Данилівки, по сему мені є з чим з вами поділитися і кого з ким порівнювати.
    Це мій особистий досвід не кому не нав'язую і не проводжу рекламну компанію, як багато хто подумає, просто ділюся власним експертною думкою, заснованим на роках практики)
    Отже лідери мого ТОПу
    1. Авантаж
    2. Житлобуд-2
    3. Мегаинвестбуд


    Коли я приходжу на новий об'єкт в невострой, то дефекти і косяки будівельних компаній настільки очевидні і не прикриті, що хочеться плакати і іноді не брати об'єкт в роботу взагалі. Адже з самого початку чудово розумієш з якими іноді не посильними проблемами в роботі доведеться зіткнутися. Хоча по суті ціна на проект однакова як в якісних новобудовах так і в неякісних.
    Є навіть забудовники в нашому улюбленому місті які просто ігнорють не тільки норми, але і технічні моменти: про дірки в перекриттях, порвані і перекручені труби до радіаторів, стіни з відхиленням в 5-20 градусів я взагалі не хочу говорити. Далі ще гірше, коли справа доходить до розробки планувальних рішень, .... (іноді мучуся питанням, що курив Архітектор і інженер коли креслив план і явно не думав як новесёл буде рухатися по квартирі, і що з меблів туди ставити, і взагалі як жити, у кого думки на цей рахунок? поділіться =)) в коментах!

    Приходить розуміння що спальня зовсім спальня (нормальна ліжко навіть не влізе, ну хоча б 1600мм * 2000мм), вітальня взагалі винесена в інше крило квартири від кухні, в той час як йде тенденція поєднувати кухню і вітальню, санвузол настільки маленький, що навіть пральна машинка не влазить.

  13. The Following User Says Thank You to Interior Design For This Useful Post:

    Олег (24.12.2019)

Сторінка 3 з 4 ПершаПерша 1234 ОстанняОстання

Схожі теми

  1. Харьковский метрополитен
    від Татьяна 77 в розділі Харьковская жизнь
    Відповідей: 6
    Останнє повідомлення: 19.02.2021, 19:46
  2. Есть предложение: Харьковский Строительный Клуб
    від yspih в розділі Вопросы, объявления, справка и помощь с работой форума
    Відповідей: 14
    Останнє повідомлення: 15.05.2014, 00:59
  3. Харьковский МЕТАЛЛИСТ
    від Admin в розділі Свободное общение
    Відповідей: 2
    Останнє повідомлення: 20.05.2013, 22:26

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  

Яндекс.Метрика