Сторінка 4 з 4 ПершаПерша 1234
Показано з 31 по 33 з 33

Тема: Игорь Терехов рассказал, как будет перестраиваться Харьков



Поделиться
  1. #31
    Администратор Аватар для Admin
    Реєстрація
    10.02.2012
    Повідомлень
    5,833
    Записів в щоденнику
    2
    Thanks
    502
    Thanked 192 Times in 159 Posts

    За умовчанням

    Каким будет восстановленный Харьков?

    Позавчера состоялась видеовстреча с Игорем Диденко, Татьяной Гавриш и Максом Розенфельдом (один из архитекторов группы, занимающейся планом восстановления Харькова во главе с Лордом Н. Фостером).

    В рамках эфира обсудили план восстановления Харькова. "Из первых уст" немного раскрыли закулисье.
    Видео будет интересно даже для скептиков. Рекомендуем для просмотра.

    Видео
    Лучше взять и изобрести завтрашний день, чем переживать о том, что вчерашний был так себе. (С) Стив Джобс

  2. # ADS
    Circuit advertisement
    Реєстрація
    Always
    Повідомлень
    Many
     

  3. #32
    Супер-модератор Аватар для malinka
    Реєстрація
    13.02.2012
    Адреса
    Харьков
    Повідомлень
    5,162
    Thanks
    351
    Thanked 214 Times in 187 Posts

    За умовчанням

    Частина інтерв'ю з І.Терьоховим про відновлення Харкова.

    Коли можна починати відновлення?

    - 66 будинків ми вже відновили. Причому це глобальне відновлення. Відновлення продовжується, буде продовжуватися і в цьому році. Просто ж є певні фінансові можливості. Бюджет же не безмежний, і дохідна частина бюджету різко скоротилася, тому що мораторій на оренду землі, скорочення податків, дуже багато підприємств зараз не працює, дохідна частина бюджету інша. Крім цього, ви бачите, що сьогодні я зробив так бюджет, тримаю баланс, щоб транспорт був безкоштовний у людей, а ми ж за це платимо.

    Скорочення комунальних платежів дуже велике, потрібно надавати кожному комунальному підприємству фінпідтримку, а це теж міський бюджет. Усе має працювати, механізм має працювати, мені потрібно знаходити баланс бюджету таким чином, щоб усе функціонувало. Крім цього, ніхто не скасовував платежі за електроенергію, за газ тощо. Те, що люди сьогодні недоплачують, фактично ми ж закриваємо. Але при всьому цьому ми знаходимо можливість реконструювати, будувати зруйновані будинки. Це чудово насправді.

    Чи є взаємодія з Офісом президента і консенсус, як відновлювати Харків?

    - Я розмовляв із президентом. Та формула, яку він запропонував, і яку ми з ним обговорювали, повністю задовольняє. Не те слово. Це найбільш правильна формула, яка є. Це державна гарантія, а з мого боку – залучення інвестицій. Це найбільш правильна та найкраща формула, яка взагалі тільки може існувати. Не потрібно ніяких посередників, не потрібно нікого. Це ідеальна формула.

    Поясніть, будь ласка, що означає використання державних гарантій!

    - Ми залучаємо інвестиції, за які, коли домовляємося, дає гарантії держава. Насправді, дуже багато таких проектів і до війни було під державні гарантії. Зокрема, будівництво метрополітену. Це ніхто не відкидав, ми і далі будемо будувати метрополітен, гроші в нас на це будівництво є – їх надає міжнародна фінансова установа. Також на цей проект є державна гарантія.

    Ви нещодавно зустрічалися з сером Норманом Фостером. Чи просувається формування нового Генплану Харкова, чи це далека перспектива?

    - Ні, це не далека перспектива. Цей процес іде, причому іде приголомшливими темпами. Генеральний план, як я вже говорив, повторюся, це не просто архітектура міста Харкова. Це перш за все його економічний розвиток. Це те, на що буде націлене і чим буде жити місто навіть після нас. Це дорожня карта, за якою будуть жити і наші з вами онуки.

    Чи є вже каркас Генплану?

    - Є вже, я би сказав, скелет, на який сьогодні все нанизується. Працюють провідні економісти Гарварда і Оксфорда, які залучені. Працюють архітектори, працюють учені. Такого Генерального плану ще жодне місто України не має. Поки що ми перші, і будемо перші. Під цей Генеральний план будуть залучатися інвестиції, під цей Генплан прийдуть інвестори. Навіть під ім'я лорда Фостера. Можу вам сказати, що ми робимо дуже зважений і цікавий Генеральний план, який буде взагалі проривом для українського суспільства.

    Що він передбачає?

    - Це насамперед план економічного розвитку міста. Тому що місто має бути самостійним. Ми не маємо стагнувати, не маємо бути дотаційним містом, а ми маємо бути самодостатніми. Крім того, це робочі місця, це люди, це родини. І потім архітектура міста, яка має відповідати рівню економіки.

    Джерело: Думка

  4. #33

    За умовчанням

    За этот период времени нормально уже расстроилось проектов и домов, выбирай-нехочу, сайты недвижимости ломятся от количества предложений

    Як розмістити посилання на форумі, щоб його не видалили
    Останній раз редагувалося malinka; 26.09.2023 в 07:13.

Сторінка 4 з 4 ПершаПерша 1234

Схожі теми

  1. Модный интерьер 2014 - что будет модно в дизайне?
    від Оксана в розділі Дизайн, перепланировка
    Відповідей: 19
    Останнє повідомлення: 13.01.2016, 17:08
  2. Сколько будет стоить установка бойлера?
    від Белоус в розділі Строительные заказы
    Відповідей: 6
    Останнє повідомлення: 17.07.2015, 17:46
  3. Что будет модно в 2013 году?
    від nektorin в розділі Женский
    Відповідей: 8
    Останнє повідомлення: 09.06.2013, 21:19

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  

Яндекс.Метрика