Показано з 1 по 3 з 3

Тема: Чому дрони так важливі на війні?



Поделиться
  1. #1

    За умовчанням Чому дрони так важливі на війні?

    Дрони відіграють критичну роль у війні і дуже потрібні зараз нашим хлопцям та дівчатам на Сході. Ось кілька причин, чому:

    1. Розвідка та спостереження. Дрони можуть дозволити командам здійснювати розвідку території без ризику для життя особового складу.

    2. Точність атак. Завдяки високоякісним камерам і технологіям навігації, дрони можуть виконувати високоточні удари по цілях, мінімізуючи військові та цивільні втрати.

    3. Доставка вантажу. Дрони можуть доставляти невеликі вантажі на великі відстані, оминавши потенційні небезпеки на місцевості.

    4. Завдання з високим ризиком. Дрони можуть виконувати завдання з високим ризиком, такі як нейтралізація вибухових пристроїв.

    Враховуючи всі ці аспекти, я б рекомендувала вибрати FPV дрон камікадзе . Я купила цей дрон на після консультацій з військовими своєму брату у підрозділ. Відгуки від нього і побратимів лише позитивні, що свідчить про те, що з вибором я не помилилась
    Останній раз редагувалося malinka; 04.08.2023 в 16:18.

  2. The Following User Says Thank You to vuksua For This Useful Post:

    avocsea (17.08.2023)

  3. # ADS
    Circuit advertisement
    Реєстрація
    Always
    Повідомлень
    Many
     

  4. #2
    Супер-модератор Аватар для malinka
    Реєстрація
    13.02.2012
    Адреса
    Харьков
    Повідомлень
    5,162
    Thanks
    351
    Thanked 214 Times in 187 Posts

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від vuksua Переглянути повідомлення
    Дрони відіграють критичну роль у війні і дуже потрібні зараз нашим хлопцям та дівчатам на Сході. Ось кілька причин, чому:

    1. Розвідка та спостереження. Дрони можуть дозволити командам здійснювати розвідку території без ризику для життя особового складу.

    2. Точність атак. Завдяки високоякісним камерам і технологіям навігації, дрони можуть виконувати високоточні удари по цілях, мінімізуючи військові та цивільні втрати.

    3. Доставка вантажу. Дрони можуть доставляти невеликі вантажі на великі відстані, оминавши потенційні небезпеки на місцевості.

    4. Завдання з високим ризиком. Дрони можуть виконувати завдання з високим ризиком, такі як нейтралізація вибухових пристроїв.

    Враховуючи всі ці аспекти, я б рекомендувала вибрати FPV дрон камікадзе. Я купила цей дрон на після консультацій з військовими своєму брату у підрозділ. Відгуки від нього і побратимів лише позитивні, що свідчить про те, що з вибором я не помилилась


    Як розмістити посилання на форумі, щоб його не видалили

  5. #3

    За умовчанням

    Цитата Повідомлення від vuksua Переглянути повідомлення
    Дрони відіграють критичну роль у війні і дуже потрібні зараз нашим хлопцям та дівчатам на Сході. Ось кілька причин, чому:

    1. Розвідка та спостереження. Дрони можуть дозволити командам здійснювати розвідку території без ризику для життя особового складу.

    2. Точність атак. Завдяки високоякісним камерам і технологіям навігації, дрони можуть виконувати високоточні удари по цілях, мінімізуючи військові та цивільні втрати.

    3. Доставка вантажу. Дрони можуть доставляти невеликі вантажі на великі відстані, оминавши потенційні небезпеки на місцевості.

    4. Завдання з високим ризиком. Дрони можуть виконувати завдання з високим ризиком, такі як нейтралізація вибухових пристроїв.

    Враховуючи всі ці аспекти, я б рекомендувала вибрати FPV дрон камікадзе . Я купила цей дрон на після консультацій з військовими своєму брату у підрозділ. Відгуки від нього і побратимів лише позитивні, що свідчить про те, що з вибором я не помилилась
    Теж неодноразово донатив на збори дронів і закуповували саме FPV камікадзе, це поки що один з найращих варіантів для наших хлопців та дівчат. Але військові говорять, що дрони - то витратний матеріал, тому їх потрібно дуже і дуже багато

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  

Яндекс.Метрика