Показано з 1 по 1 з 1

Тема: Новий податок для власників автомобілів



Поделиться
  1. #1
    Супер-модератор Аватар для malinka
    Реєстрація
    13.02.2012
    Адреса
    Харьков
    Повідомлень
    5,382
    Thanks
    362
    Thanked 228 Times in 199 Posts

    За умовчанням Новий податок для власників автомобілів

    З 2025 року буде новий податок на володіння авто. Так, автомобілі категорії «люкс» вартістю від 3 мільйонів гривень та віком до 5 років оподатковуватимуться щорічним податком 25 тисяч гривень.

    У 2025 році в Україні запроваджується новий податок для власників автомобілів вартістю від 3 мільйонів гривень. За новими правилами, такі автомобілі віком до 5 років оподатковуватимуться щорічним податком у розмірі 25 тисяч гривень.
    Під дію податку потраплять виключно транспортні засоби, що належать до категорії «люкс». Повний перелік автомобілів, що підлягають оподаткуванню, буде опубліковано Міністерством економіки до 1 лютого 2025 року.

    Для власників автомобілів, які підпадають під нові вимоги, важливо враховувати майбутні фінансові витрати. Дотримання законодавства та своєчасне ознайомлення з оновленим списком дозволить уникнути штрафів та несподіваних витрат.

  2. # ADS
    Circuit advertisement
    Реєстрація
    Always
    Адреса
    Advertising world
    Повідомлень
    Many
     

Схожі теми

  1. Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 08.02.2024, 15:28
  2. Податок за відновлення житла
    від Real Estate в розділі Финансовые вопросы
    Відповідей: 1
    Останнє повідомлення: 18.10.2023, 11:30
  3. Відповідей: 0
    Останнє повідомлення: 04.11.2017, 11:29

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  

Яндекс.Метрика