Досвід покупки в магазин кальянів Karma Hookah залишився позитивний. Замовляв колбу і мундштук. Все приїхало добре запаковане, без подряпин чи дефектів. Скло товсте, рівне, без бульбашок. Мундштук акуратно зроблений, без люфтів при підключенні до шланга. В цілому виглядає як якісний продукт без зайвих деталей.


Відповісти з цитуванням